NARVA
KREENHOLMI
KOOL
EE | RU
NARVA KREENHOLMI KOOL
EE | RU
-->
V SOLDINO ROBOMEETINGS 2023
KÕIGILE
06/04/2023
Teisipäeval, 04.06.2023 toimus Narva Soldino Gümnaasiumis robootikavõistlus "V Soldino Robomeetings", millest võttis osa 30 võistkonda Narva ja Tallinna koolidest. Võistlusel osalemiseks oli vaja valida 6 pakutavast võistlusliigist üks (bee-bots, line, kegelring, sumo, võidusõit, labürint), ehitada ja programmeerida robot. Meie koolist osales 8 võistkonda 5 võistlusel (bee-botid, kegelring, sumo, võidusõit, labürint) ja meie võistkonnad näitasid häid tulemusi.

B-Botide arvestuses saavutas 2. koha Nezabudki võistkond (Ekaterina Lavrentieva, Anastassija Kozõreva 3.c klass), 5. koha Vasilki võstkond (Nikita Lintsen, Margarita Maksimova 3.c klass), Ptšjolki 3 võistkond (Grigori Chatkin, Ilja Kalinin 1.a klass) saavutas 6. koha, Ptšjolki 2 võistkond (Vladislava Maksimova 1.a klass) 7. koha, Rozotški võistkond (Ksenia Burkina 3.c klass) 8. koha, Rebased võistkond (Varvara Tribstok, Viktoria Haljak 3.b klass) 9. koha, Ptšjolki 1 võistkond ( Matvei Lintsen, Anna Kozõreva 1.a klass) saavutas 11. koha.

Kegelringi arvestuses saavutas 1. koha Nezabudki võistkond (Ekaterina Lavrentieva, Anastassija Kozõreva 3.kl).

Sumo arvestuses saavutas Akuljata võistkond (Matvei Babi, Saveli Fedorov 2a klass) 4. koha.

Võistluses "Võidusõit" saavutas Akuljata võistkond (Matvei Babi, Saveli Fedorov 2.a klass) II koha.

Labürindi arvestuses saavutas 1. koha Vasilki võistkond (Nikita Lintsen, Margarita Maksimova 3.c klass), 2. koha Nezabudki (Ekaterina Lavrentieva, Anastassija Kozõreva 3.c klass), 3. koha võistkond Rebased (Viktoria Haljak 3.b klass).

Täname IT-spetsialisti Tatjana Saukovat ning 1.a klassi klassijuhatajaid Olga Vinkelit ja 3.c klassi Alla Voisiati õpilaste konkursiks ettevalmistamise eest. Soovime võistlusel osalejatele edu järgmisteks võistlusteks valmistumisel.

Uudised

KÕIGILE
22/02/2024
AKTUS ISESEISVUSPÄEVAKS
KÕIGILE
23/01/2024
TÄHELEPANU
KÕIGILE
23/02/2024
ESITLUS "EESTI TUNTUD SPORTLASED".
KÕIGILE
22/02/2024
ÜLERIIGILINE ROBOTIVÕISTLUS FLL CHALLENGE 2023/24
KÕIGILE
21/02/2024
REEDE 23. VEEBRUAR
KÕIGILE
08/02/2024
DIGIKORISTUSNÄDAL 2024
KÕIGILE
06/02/2024
ÕPILASLAAT
VANEMATELE
26/01/2024
ALGAB 1. KLASSI VASTUVÕTT
KÕIGILE
24/01/2024
ÜLERIIGILINE INSENEERIAALANE STEAM-VÕISTLUS "AVASTA ENDAS INSENER!"
VANEMATELE
19/01/2024
KOGU KOOLI LASTEVANEMATE NÕUSTAMINE
VANEMATELE
19/01/2024
AVATUD USTE PÄEV EELKOOLIS
KÕIGILE
29/12/2023
JÕULULAAT
KÕIGILE
21/12/2023
RAHULIKKE JÕULUPÜHI JA TOREDAT AASTAVAHETUST!
KÕIGILE
12/12/2023
14. DETSEMBRIL TÖÖTOAD KOOLIEELIKUTELE
KÕIGILE
12/12/2023
TÄHELEPANU! EELKOOLIINFO
KÕIGILE
30/11/2023
KODANIKUPÄEV
KÕIGILE
29/11/2023
ROBOFEST 2023
KÕIGILE
17/11/2023
RAHVUSVAHELINE VÕISTLUS ROBOTEX 2023
KÕIGILE
10/10/2023
RAHVUSVAHELINE VAIMSE TERVISE KUU
KÕIGILE
19/10/2023
EUROOPA PROGRAMMEERIMISNÄDAL CODEWEEK
KÕIGILE
11/10/2023
ÕNNITLEME AASTA ÕPETAJAT 2023
KÕIGILE
09/10/2023
MUUSIKAPÄEV NKK-s
KÕIGILE
09/10/2023
ROBOTEX 2023 EELVÕISTLUSED
KÕIGILE
09/10/2023
HELKURI KANDMISE AEG
KÕIGILE
09/10/2023
TÄHELEPANU!
KÕIGILE
05/10/2023
EUROOPA KEELTEPÄEV NARVA KESKRAAMATUKOGUS
KÕIGILE
03/10/2023
SPORDIPÄEV
KÕIGILE
02/10/2023
LASTEVANEMATE ÜLDKOOSOLEK
KÕIGILE
02/10/2023
TORE REEDENE MÄNGUURITUS
KÕIGILE
26/09/2023
MUUSIKAPÄEV
KÕIGILE
26/09/2023
TEATEJOOKS - 22. SEPTEMBRIL 2023.A.
KÕIGILE
22/09/2023
IISAKU LOODUSKESKUSE KÜLASTAMINE KIK PROJEKTI RAAMES
KÕIGILE
22/09/2023
SPORDINÄDAL NKK-s
KÕIGILE
19/09/2023
MAAILMAKORISTUSPÄEV ♻️♻️♻️
KÕIGILE
23/09/2023
KESKKONNAPROJEKT "TUNNE OMA KODUMAA LOODUST"
VANEMATELE
13/09/2023
PIKAPÄEVARÜHM
KÕIGILE
11/09/2023
MAAILMA KORISTUSPÄEV
VANEMATELE
11/09/2023
EELKOOLI LASTEVANEMATE KOOSOLEK
KÕIGILE
05/09/2023
TEADMISTEPÄEV
KÕIGILE
29/08/2023
TEADMISTEPÄEV JA KOOLIRAHU VÄLJAKUULUTAMINE