NARVA KREENHOLMI KOOL
E-õpe
  EE | RU


E-õpe on lihtne, kaasaegne ja tõhus õppemeetod, milles kasutatakse mitmesuguseid teabe- ja sidevahendeid (arvuti, elektroonilised andmekandjad, andmebaasid, multimeediumvahendid, Internet).

Tänu e-õppele on juurdepääs infole ja õppematerjalidele avatud olenemata ajast ja kohast, õppijate jälgimine ning tööde haldamine ja parandamine on lihtsam. E-kursuste sisu on kergesti uuendatav ning õpilase ja õpetaja vahel on rohkem suhtlemisvõimalusi.

E-õppe mõiste koondab nii veebipõhist õpet kui ka arvutipõhist õpet, virtuaalseid õpperuume ja digitaalset sidet. Tavaliselt kasutatakse tundide ja kursuste korraldamiseks erinevaid tehnoloogilisi vahendeid kombineeritult. Iga tund või kursust pole mõtet täielikult veebipõhiselt õpetada, vaid tuleks leida sobiv kombinatsioon e-õppe ja auditoorse õppe vahel.

E-õpe on väga mugav õppimise ja õpetamise vorm. Õpilastel on võimalus õppida vabalt valitud ajal ja kohas. Tunnil ja kursusel osalemiseks peab õpilane omama arvutit ja omama veebiühendust. Nii on võimalik õppida ka koolis kodust lahkumata.

 

Olümpiaadid ja ainevõistlused

 

e-Õppematerjalid

Eesti keel ja kirjandus

Linke eesti keele ja kirjanduse õppematerjalidele

Vene keel ja kirjandus

Linke vene keele ja kirjanduse õppematerjalidele

Inglise keel

Linke inglise keele õppematerjalidele

Bioloogia

Linke bioloogia õppematerjalidele

Matemaatika

Linke matemaatika õppematerjalidele

Kunst

Linke kunstiõpetuse õppematerjalidele

LegoWedo

http://legowedonkrg.blogspot.com.ee/

Robootika

Quizz

Robootika

Õppelingid:

  Füüsika 1 

  Füüsika 2 

  Füüsika 3  

Eesti keel:

  Eesti keel 6. klass

  Eesti keel 9A